درباره ما

مرکز طراحی وب راویدآ

درباره ما

صفحه نخست/درباره ما

درباره مرکز طراحی وب راویدآ

شرکت ما در سال 1389 با نام تجاری آراد سیستم کرانه ثبت شد و درزمینه ارائه خدمات نرم افزار و سخت افزار فعالیت خود را اغاز نمود . در آن زمان ما طراحی سایت را به صورت کم و بیش برای شرکت های همکار انجام میدادیم . با توجه به رشد فضای مجازی و گسترش تلفن های همراه و همینطور اهداف مدیر شرکت تصمیم به تغییر خدمات شرکت گرفته شد . از سال 93 ما طراحی سایت رو به صورت تخصصی شروع کردیم در اون زمان بحث برند برای ما مهم نبود مهم بدست اوردن تجربه و افزایش کیفیت برنامه نویسی هدف اصلی ما بود بنابراین با معرفی خدماتمون به شرکت ها و کانون های تبلیغات در شیراز کار های خیلی زیادی رو انجام دادیم که به علت تعهد ما اجازه نام بردن اون نمونه کار ها و اسم شرکت ها رو نداریم . وقتی به کیفیت مطلوب خود در طراحی سایت رسیدیم و حرفی برای گفتن نسبت به سایر شرکت های همکار داشتیم برند راویدآ رو ثبت و فعالیت خودمون رو بصورت مستقل از سال 1395 آغاز کردیم .روند کاری

ما در اولین مرحله از کار با مشاوره دادن به مشتریامون سعی بر این داریم که به هدف اصلی کسب کار ها برسیم یعنی چگونه بدست اوردن مشتریان بیشتر و خلاصه چطور میشه افزایش فروش داشته باشیم , بعد از این روند ما لیستی از کار های که قرار هست انجام بدیم رو به صورت کتبی به مشتری های عزیزمون با قیمت منصفانه تحویل میدیم و پس از تایید , قرارداد بسته میشه و کار رو شروع میکنیم و در زمان نام برده در قرارداد کار رو تحویل میدیم .
بعد از تحویل مرحله آموزش میرسه ما توی آموزش ها مون بهتون یاد میدیم چطور سایت خودتون رو مدیریت کنید , و با چه روش های سایت تون رو تبدیل به یک سایت موفق کنید .
نگران نباشید این پایان کار ما نیست تیم پشتیبانی ما همیشه در کنار شما خواهند بود تا به رشد کسب کار شما کمک کنند .ارزش های مهم در مرکز طراحی راویدآ

مرکز طراحی وب راویدآ ، انجام هر عملی را فقط از مجرای ارزشهای سازمانی می بیند و در صورت همراستایی با ارزشها، کار را به انجام می رساند.

  • مشتری: کیفیت سرویس ها، محصولات و تعاملات ماست که مشتریان را وفادار می سازد
  • صداقت و انصاف: تعهد نسبت به شفافیت تمام فرآیندها، سرویس و محصولات در تمامی سطوح
  • کارتیمی: توجه ویژه به سرمایه های انسانی و تلاش در قالب یک تیم واحد و منسجم جهت رسیدن به اهداف سازمانی
  • نوآوری: نوآوری محصولات و خدمات سرلوحه کار ما می باشد.
  • تعالی سازمانی: تعهد به بهبود مستمر پرسنل، منابع، سرویس ها و محصولات شرکت جهت بهترین بودن