طراحی ست اوراق اداری در شیراز

مرکز طراحی وب راویدآ

طراحی ست اوراق اداری در شیراز

صفحه نخست/طراحی ست اوراق اداری در شیراز

طراحی ست اوراق اداری در شیراز

اولین چیزی که توی نگاه اول عموم ، کسب و کار شما رو معرفی میکنه ، طراحی گرافیک و ست اداری شماست مثل لوگو ، کارت ویزیت ، سربرگ ، بسته بندی محصول و … . اولین چیزهایی هستن که ماندگاری در ذهن مشتریان دارند . یک طراحی گرافیکی خوب و فکر شده، میتونه شما رو خیلی خیلی به موفقیت تجاری نزدیکتر کنه.

شرکت طراحی راویدآ در شیراز با تیمی متخصص ، خلاق و ایده پرداز آماده است تا خدمات طراحی (طراحی لوگو - طراحی سربرگ و ست اداری ...) ارئه نماید.

 

جهت مشاوره و سفارش با ما در تماس باشید و یا از طریق واتساپ سوالات خود را مطرح نمایید

   

طراحی و چاپ پاکت

طراحی سایت فروشگاهی مناسب , معیارهایی دارد که این معیارها با توجه به طراحیهر بنگاه اقتصادی اعم از سازمان، شرکت و یا واحد صنفی، در حوزه فعالیت خود ناگزیر است اسناد و اوراق متنوعی از جمله کاتالوگ، سربرگ، فاکتور، لیست قیمت، بروشور و یا حتی CD را به اشخاص مختلفی تحویل یا ارسال نماید. بدیهی است محافظت بیشتر از این اوراق و اسناد نیازمند بسته بندی کاملی به نام «پاکت» است. و چه بهتر که هر مجموعه ای بسته به احتیاج خود نسبت به طراحی و چاپ پاکت با نشان تجاری و مشخصات خود اقدام کند.
چاپ و طراحی پاکت چشمگیر و جذاب ،استفاده از کاغذ بادوام ، تعرفه چاپ مناسب و بسته بندی شکیل و تحویل در اسرع وقت از جمله خدمات مرکز طراحی راویدا به مشتریان خود می باشد .

طراحی و چاپ ست اوراق اداری

طراحی سایت فروشگاهی مناسب , معیارهایی دارد که این معیارها با توجه به طراحیهر بنگاه اقتصادی اعم از سازمان، شرکت و یا واحد صنفی، در حوزه فعالیت خود ناگزیر است اسناد و اوراق متنوعی از جمله کاتالوگ، سربرگ، فاکتور، لیست قیمت، بروشور و یا حتی ست اوراق اداری به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یا مکاتبات یک سازمان جهت فعالیت های رسمی یا غیر رسمی و یا تبلیغاتی استفاده می شود، می گویند. که شامل: کارت ویزیت، فاکتور، سربرگ، پاکت نامه، یادداشت به دلیل عناصر زیبایی شناختی و هماهنگی هر چه بیشتر سازمان یا برند، بهتر است این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند، بهمین دلیل به آنها اصطلاحا "ست اوراق اداری" گفته می شود. این امر به نوعی بیان کننده نظم و سیستم مدیریتی منظم موجود در آن سازمان، شرکت یا برند می باشد.

طراحی بروشور در شیراز

طراحی و چاپ بروشور

به معنی دفترچه راهنما می باشد که توضیحات کاملی در مورد یک محصول یا موضوع به همراه تصاویر محصول ارائه می کند ، در واقع حکم یک نقشه را ایفا می کند و به همین دلیل مخاطب دقت بیشتری بر روی بخش های مختلف بروشور دارد.

طراحی کاتالوگ در شیراز

طراحی و چاپ کاتالوگ

کاتالوگ‌ها مجموعه‌های چاپی هستند که تنها به منظور آموزش و اطلاع رسانی به کار می‎روند و هدف از ارائه آنها شناخت بیشتر و نحوه استفاده صحیح از یک محصول برای فروشنده یا مشتری می‎باشد. در کاتالوگ‌ها از تصاویر و طراحی‌های جذاب به منظور معرفی کامل‌تر محصولات استفاده می‌شود. تعداد صفحات کاتالوگ از چند صفحه تا صدها صفحه متغیر است و در آن بر عکس بروشور از صحافی‌های سنگین همچون منگنه ،مفتول، چسب گرم و... استفاده می‌شود.

طراحی و چاپ سربرگ

طراحی و چاپ سربرگ

در توضیح می توان گفت برگه ای است که برای نگارش نامه های رسمی مورد استفاده قرار گرفته و شخص حقیقی یا حقوقی با نوشتن متن مورد نظر روی سربرگ خود ضمن هویت بخشی بصری به مکاتبات به گونه ای اعتبار و اصالت متن را نیز به خواننده آن منتقل مینماید. بنابراین برای همه اشخاص حقوقی شامل : ادارات , شرکت ها, موسسات, اتحادیه ها و … و همچنین اشخاص حقیقی واجد درجه اعتبار قانونی مانند: پزشکان,وکل,مهندسان و برخی از صنوف دیگر شایسته است که در آغاز نسبت به تهیه سربرگ به عنوان یکی از ابزارهای لازم و ضروری اقدام نمایند.

طراحی انواع فاکتور

طراحی و چاپ فاکتور، رسید

فاکتور فروش (قبض) یکی مهمترین ابزارها برای کار اداری ، حسابداری موسسه ، شرکت یا سازمان شما می باشد . که کیفیت ،طراحی و چاپ فاکتور فروش نقش بسزای در ارائه خدمات و هویت شرکت شما را دارد . اطلاعات رسمی شرکت مانند جزئیات تماس، شماره تلفن، شناسه های مهم شرکتی شامل : شماره ملی ، نام شرکت ، آدرس و کد پستی در سربرگ فاکتور درج می شود ، که باعث به رسمیت شناختن شرکت شما می شود. 
طراحی انواع صفحه های گرافیکی

طراحی و چاپ پوستر

پوستر تلفیقی است از هنر گرافیک و هنر تبلیغات، هرچند که این دو در موازات و کنار هم، همواره حرکت نموده اند و مکمل یکدیگر هستند. پوسترها طراحی های گرافیکی هستند که جهت تبلیغات، طراحی و منتشر می شوند.
در تعریف جزئی تر پوسترها برای اطلاع رسانی مطلب، رویداد یا موضوع خاصی به کار برده می شود و چون در زمان و مکان خاصی و برای مقصود خاصی در همان زمان و مکان طراحی می شود، اثر گذرا و ناماندگاریست. مخاطبان پوسترها عامه مردم هستند و هر پوستر طیف و گستره فراوانی از جمعیت را، مخاطب قرار می دهد.

طراحی و چاپ فولدر تبلیغاتی

طراحی و چاپ فولدر تبلیغاتی

فولدر یا پوشه، ابزاری است که از طریق آن می توان دسته ای از اوراق و اسناد را به صورت منظم و ترتیب شده در کنار هم قرار داد و نگهداری نمود. فولدر در جنس ها و شکل های مختلفی ساخته و استفاده می گردد که رایج ترین آن فولدر های مقوایی با چاپ رنگی می باشد. این نوع از فولدر افزون بر جنبه محافظتی و بسته بندی برای اسناد و مدارک، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و اطلاع رسانی نیز بکار برده میشود. 
طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی

طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی

تراکت ارزانترین شکل تبلیغات است که به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار کرده و با توجه به توزیع مستقیم آن طیف گسترده ای از مخاطبین می توانند از آن استفاده کنند . طراحی یک تراکت باید به گونه ای باشد که بتواند مخاطب را ترغیب به موضوعات مندرج در خود کند . بعبارت دیگر ارتباط صحیح ، هماهنگی و پیوستگی بین تصاویر و متون ، درج واضح و شفاف موضوع موردنظر ، مخاطب را در اولین نگاه ، وادار به پیگیری خبر موجود در تراکت خواهد کرد .

مرکز طراحی راویدا با بکار گیری از تیمی متخصص ، خلاق و ایده پرداز آماده است خدمات طراحی و چاپ انواع ست اداری , انواع کاتالوگ و بروشور را بر اساس خواسته و نیاز شما مشتریان ارائه دهد


نمونه کارهای طراحی لگو و گرافیک